Arrow
Arrow
Slider

Aktuálne

ERIC CLAPTON oznamuje letní EVROPSKÉ TURNÉ 2020. První zastávkou bude PRAHA

Turné začne 29. května 2020 v pražské O2 areně a poté se přesune do Německa, Švýcarska, Itálie, Belgie, Nizozemska, Dánska nebo Finska. Koncertní šňůru pak Eric Clapton zakončí třemi koncerty v Rusku.

Prodej vstupenek na koncert v Praze bude zahájen v v pátek 11. října v 10 hodin v prodejních sítích ticketmaster.cz and ticketportal.cz

Clapton s sebou přiveze i své dlouholeté spolupracovníky, Nathana Easta (basová kytara), Paula Carracka (klávesy), Chrise Staintona (klávesy), Doyla Bramhalla II (kytara), a vokalistky Sharon Whiteovou a Katie Kissoonovou.


English translation

ERIC CLAPTON announces summer 2020 EUROPEAN TOUR dates

Shows will begin May 29 in Prague and continue through Germany, Switzerland, Italy, Belgium, Netherlands, Denmark and Finland before concluding in Moscow on June 30.

Tickets go onsale for first show in Prague on October 11 at 10:00 am CET at ticketmaster.cz and ticketportal.cz

He will be accompanied by a superb band of musicians, including longtime associates Nathan East (bass), Paul Carrack (keyboards), Chris Stainton (keyboards), Doyle Bramhall II (guitar), Sharon White and Katie Kissoon (backing vocalists).


Paľo Habera a TEAM po rokoch opäť na pódiách v Slovenskej aj Českej republike s turné pod názvom HABERA & TEAM 2019 TOUR.

To, že TEAM má stále veľa verných fanúšikov ste nám ukázali i počas letnej časti tuné.

Pre veľký záujem pridaný druhý exkluzívny koncert v Bratislave! Opäť k dispozícii najlepšie miesta, opäť možnosť zažiť fantastický koncert Paľa Haberu a TEAM ešte raz.

Vidíme sa 9.11.2019  a 10.11.2019  v Bratislave – Zimný štadión Ondreja Nepelu!

Vstupenky v predaji v sieti predpredaj.sk a v sieti ticketportal.sk

Organizátor podujatí, koncertov a ostatné …

WordPress Video Lightbox